مدعیان دروغین »من، همسر امام زمان(عج) هستم؟!

زني كه ادعا مي‌كند همسر امام زمان(عج) است سرانجامي جز بازداشت و برخورد نخواهد داشت. اين زن مدتي پيش با ادعاي همسري امام زمان(عج)، جوانان جوياي حقيقت را به سوي خود جلب كرده بود. او سعي مي‌كرد با برگزاري جلسات خصوصي و ادعاي همسري امام زمان(عج) و داشتن علم لدني باعث تخريب اعتقادات و بر هم زدن تعادل روحي خانواده‌ها بشود. كاري كه عاقبتي جز ديوانگي، افسردگي شديد و از هم پاشيدن كانون‌هاي خانوادگي ندارد. او همچنين بي‌شرمي را تا جايي پيش ‌برد كه ادعا مي‌كرد، فرزندش فرزند امام زمان(عج) است؟!!

او كلاهبرداري خود را به نوعي پيش مي‌برد و روي افرادي كار مي‌كرد كه در شرايط معمولي و روحي خوبي نبودند و اكثر افرادي هم كه مجذوب رفتار و كردار كذب او شدند، آنهايي بودند كه از لحاظ روحي متعادل نبوده و در واقع افرادي بي‌فكر بودند. اين افراد به راحتي در دام اين زن شيطان صفت مي‌افتادند.

يكي از در دام‌افتادگان او مي‌گويد: «او زني صبور بود، براي هر سفر مدت‌ها وقت صرف مي‌كرد و با نوع گفتارش، پس از مدتي كاري مي‌كرد كه با نزديكانت دشمن شوي! مي‌گفت كه آنها شيطان هستند.»

اين فرد مي‌گويد: من تنها بودم، كسي پيشم نبود، به كسي اعتماد نداشتم، نفهميدم كه چگونه به او نزديك شدم، يادم مي‌آيد، آن اوايل هر شب به من «پيامك»هاي عاشقانه مي‌زد. مادرم هم تازه فوت كرده بود، مرا در آغوش مي‌كشيد و چنان گريه‌اي مي‌كرد كه باور مي‌كردم واقعا مرا دوست دارد، حرف‌هايش را با گريه و ضجه مي‌گفت چنان كه بهت زده مي‌‌شدم.

مرا امام زمان(عج) انتخاب كرده است

بخوانيد كه اين زن كلاهبردار چگونه در جلسات خصوصي‌اش، ذهن مراجعين خود را شستشو مي‌داد و آنان چه ساده‌انديشاني بودند كه حرف‌هاي او را باور مي‌كردند. به واقع اگر ايمان‌‌ها واقعي بود، چنين افرادي مي‌توانستند در ذهن آنها خطور كنند؟! اين زن حراف، كلاهبردار و سودجو مي‌گفت: «ايشان، امام زمان(عج) مرا انتخاب كرده‌اند و با من ارتباط مستقيم دارند. من ايشان را مي‌بينم. مي‌خواهند مرا ببرند و اين خيلي زود اتفاق مي‌افتد. «محيا» دختر من از ذريه معصومين است. در خواب به من گفته شد كه ما فرزندي از ذريه خود به تو خواهيم داد. لذا من مثل حضرت مريم(س) باردار و بچه‌دار شدم. امام خيلي من را دوست دارد و به من محبوبه من و طاهره من مي‌گويد!! (نعوذبا...) من مامورم تا آنچه در سينه و علم لدني كه دارم يك طوري به بقيه برسانم. اين وظيفه من است كه براي امام زمان(عج) سرباز جمع كنم. افرادي كه نوري در وجود آنهاست و پاك هستند را به من نشان مي‌دهند تا من صفات رذيله آنها را پاك كنم و آنها را به خدمت ايشان ببرم. همه آدم‌هاي دنيا در اينجا جستجو مي‌كنند. در صورتي كه بايد دين را در شوره‌زارها جستجو كرد. من اگر شوهر و خانواده خوب داشتم دنبال دين نمي‌رفتم. (جالب است كه بدانيد همسر سوم اين خانم به دليل ديوانگي و برگزاري مراسم در منزل، چندي پيش از وي جدا شد. وي مدتي صيغه يكي از هوادارانش كه پسري 22 ساله بود شد. شاهدان عيني مي‌گويند كه اين خانم همسر سومش را موش خانه صدا مي‌كرد و از او براي پذيرايي از دختران و زناني كه به محضرش!! مي‌آمدند بهره مي‌برد.)

به من مي‌گويند بايد تنها بروي ولي من چون حس انسان دوستي و محبت زيادي دارم كه خاص معصومين است، نمي‌توانم اين مسير را تنها طي كنم و مي‌خواهم عده زيادي را ببرم. من در دنيا و آخرت در حريم حضرت زهرا(س) هستم. جنس من در ظاهر مثل شما از گوشت و پوست است. من زميني نيستم. (در حالي كه پيامبر اعظم(ص) همواره تاكيد مي‌كردند و در قرآن هم آمده كه من بشري هستم مانند شما) رفتار من آموختني نيست. من از جنس پلاسمايي هستم و هرگز نمي‌پوسم...»

آنچه گفته شد گوشه‌اي از سخنان اين خانم در جلسات خصوصي است كه ذهن و فكر جوانان را شستشو مي‌دهد. براي اين كه به شدت ارادت هواداران نسبت به وي بيشتر پي ببريد چند نمونه را در زير بخوانيد:

دختري از هواداران به سبب توصيه اين خانم كه محل كارت پر از شياطين است كار خود را ترك كرده است.

يكي از هواداران كه زني 45 ساله و معلم است با داشتن فرزندان بزرگ و تنها به دليل اين كه شوهرش به سبب بر هم زدن آرامش خانواده و ممانعت وي از ارتباط با اين خانم شكايت كرده بود و به هيچ عنوان حاضر نشده بود به جمع ايشان بپيوندد، به دليل اصرار اين خانم مبني بر جدايي از شوهرش كه شيطان در جانش رخنه كرده از شوهرش جدا شد.

شاهدان مي‌گويند يكي از هواداران در پاسخ يكي از اقوامش كه وي را از نزديكي به اين خانم منع كرده بود گفت: «اگر او فتوا دهد سرتان را مي‌برم و براي ايشان مي‌برم.»

وي همچنين بارها پيشنهاد جدايي زنان از شوهرانشان را داده كه معمولا موفق بوده است. البته بودند مواردي كه خواست اين خانم بوده است كه زني از شوهرش جدا شود تا خواهر او با شوهرش ازدواج كند كه ناموفق بوده است.

شاكيان اين خانم ادعا مي‌كنند كه شيوه اين زن اين است كه چند نفر از اعضاي يك خانواده را به خود جلب مي‌كند تا در صورت بروز مشكل در لواي دعواي خانوادگي چهره كريه خود را مخفي نگاه دارد.

اين زن با ادعاي رابطه با امام زمان(عج) از مردم اخاذي مي‌كرد و سال‌ها با اين جملات كه اطرافيان شما شيطان هستند و من پلاسمايي هستم، به كار خود مي‌پرداخت، او بارها فرزندش را (نعوذ باا...) فرزند امام زمان(عج) معرفي مي‌كرد و مي‌گفت: من به مانند مريم مقدس(س) باردار شدم. به نظر شما، سرنوشت اين زن كه خود شيطاني بيش نيست، چگونه بايد رقم بخورد!؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 11:0  توسط َعلی قاسمی  |